Dominika Gondek

aplikant radcowski

Doradzę Ci jak rozwiązać prawne aspekty problemów rodzinnych, w szczególności w sprawach dotyczących postępowania rozwodowego, ustalenia kontaktów z dzieckiem, władzy rodzicielskiej, alimentów czy podziału majątku, jak również w kwestiach finansowych dotyczących wspólnego kredytu małżeńskiego.
[Więcej >>>]

Zgłoś sprawę

O blogu

Rozwód z kredytem to blog nie tylko o rozwodzie i nie tylko o kredycie.

Tak – łączę te dwa tematy w swoich wpisach, aby dać Ci jak największą dawkę wiedzy, jednak nie ograniczam się wyłącznie do nich.

Rozwód z kredytem to blog przede wszystkim o finansowych aspektach małżeństwa czyli o majątku małżonków, ustrojach majątkowych, zobowiązaniach małżeńskich związanych z mieszkaniem czy zaciągnięciem kredytu bądź pożyczki, a także o odpowiedzialności za powyższe.

Na łamach bloga poruszam również kwestie związane z rozstaniem małżonków oraz możliwościami w zakresie uregulowania spraw partnerskich.

Wiem, że ten blog jest również źródłem wiedzy dla tych, którzy są jeszcze przed życiową decyzją o małżeństwie, ale potrzebuję dowiedzieć się, w jaki sposób powinni się zabezpieczyć na wypadek rozpadu związku.

Małżeństwo to konstrukcja, w której każdy element powinien być trwały i przemyślany. Również i element finansowy.

Tego pragnę Cię nauczyć.

A gdy już czeka Cię rozwód z kredytem w tle liczę, że i wtedy wyniesiesz z mojego bloga kilka pomocnych rad.

Zachęcam Cię również do kontaktu!

Dominika Gondek
aplikant radcowski

***

Podziękowania dla: Photo by micheile henderson on Unsplash